Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Honda Accord 2.2 I-CTDI 140KM modyfikowany KINGSOFT OST


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#16 HAWARD

HAWARD
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 21:59, 17.07.2011

:db dokladnie
  • 0
Karawan by HAWARD www.antenybielsko.pl

#17 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:00, 17.07.2011

czuć w dupohamowni to napewno, chodzi o to, że przy takim zestrojeniu (natrysk wodny), auto zachowuje się jakby mialo duży FMIC.
Ciepłe powietrze=mniej powietrza=mniej paliwa=mniej energii=mniej momentu=mniej mocy (w stosunku do wykresu)


Auto jak napisałem było hamowane na serii jak i po programie dokładnie w tych samych warunkach temperaturowych, nic nie było zmieniane. Większość hamowni w PL wyposażona jest w dosyć bardzo proste nawiewy i ma słabą wentylację. U nas podobnie jak w firmie MR Motors mamy po dwa bardzo mocne wentylatory które na pewno stwarzają lepsze warunki temperaturowe i chłodzenia. Nie będę się z tobą kłócił bo jestem tutaj nowy, a hamownia która akurat ja posiadam to nie jest jakaś tam hamownia tylko hamownia która ma swoja renomę na rynku polskim.Bardzo dużo innych firm tuningowych z niej właśnie korzysta
  • 0

#18 HAWARD

HAWARD
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 22:01, 17.07.2011

Dla Was kazdy IC bedzie dobry mały czy duży bo jak trzeba bedzie to schłodzicie go ciekłym azotem.
A jak gość wyjedzie na miasto to dramat :k
To już wiesz skąd na serii wyszły zawyżone parametry. Bo stworzyliście dużo lepsze warunki na hamowni niż na drodze.
  • 0
Karawan by HAWARD www.antenybielsko.pl

#19 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:04, 17.07.2011

Modyfikacja jest dla klienta. Klient dostaję gwarancje przyrostu mocy i jestem w stanie zagwarantować żeto auto na naszej hamowni jak i każdej innej "obciążeniowej" np MAHA pokaże wartości prawie że zbliżone.

Pozdrawiam

[ Dodano: 2011-07-17, 23:05 ]

Dla Was kazdy IC bedzie dobry mały czy duży bo jak trzeba bedzie to schłodzicie go ciekłym azotem.
A jak gość wyjedzie na miasto to dramat :k
To już wiesz skąd na serii wyszły zawyżone parametry. Bo stworzyliście dużo lepsze warunki na hamowni niż na drodze.


Ale auto na drodze miało tem. dochodząca do 50 stopni max, to zastanów się co piszesz. Po za tym napisałem skąd był większy moment.
  • 0

#20 HAWARD

HAWARD
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 22:07, 17.07.2011

auto na drodze miało tem. dochodząca do 50 stopni max

Nic o tym nie wspominaleś, pisałeś tylko że 44'C na hamowni :-/ Więć z stąd moje osądy :-P
  • 0
Karawan by HAWARD www.antenybielsko.pl

#21 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:10, 17.07.2011

auto na drodze miało tem. dochodząca do 50 stopni max

Nic o tym nie wspominaleś, pisałeś tylko że 44'C na hamowni :-/ Więć z stąd moje osądy :-P


No chyba nie uważasz że bym robił głupiego z siebie, stąd tez moje dziwne stwierdzenia o tych temperaturach, to tez mnie się nie dziw. Powiedziałem, że auto jest do sprawdzenia wszędzie, i jako firma gwarantujemy klientowi bezpieczny przyrost mocy potwierdzony wykresem z hamowni w tych samych warunkach temperaturowych :ok
  • 0

#22 HAWARD

HAWARD
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 22:13, 17.07.2011

Proszę daj znać jak to wygląda dokładnie z tymi temperaturami, bo piszesz że wraca do Ciebie jeszcze ten egzemplarz.
To dla mnie bardzo ważne.
pozdrawiam

[ Dodano: 2011-07-17, 23:15 ]
Tylko jak się okaże że jest w okolicy 100'C to mi to napisz bez ściemy :mrgreen:
  • 0
Karawan by HAWARD www.antenybielsko.pl

#23 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:17, 17.07.2011

Proszę daj znać jak to wygląda dokładnie z tymi temperaturami, bo piszesz że wraca do Ciebie jeszcze ten egzemplarz.
To dla mnie bardzo ważne.
pozdrawiam

[ Dodano: 2011-07-17, 23:15 ]
Tylko jak się okaże że jest w okolicy 100'C to mi to napisz bez ściemy :mrgreen:


A dlaczego miałbym ściemniać, nawet mogę hamować auto bez natrysku wodnego. Będę miał update do CDIF'a i wtedy zmierzę jego parametry na drodze. Oczywiście odpisze w tym temacie
  • 0

#24 HAWARD

HAWARD
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 22:20, 17.07.2011

Będę wdzięczny, bo ta tamperatura nie daje mi spokojnie spać :-/
Na szczęście podobno mam wgrane takie mapy że jak dostanie wyższą temperaturę w dolocie to obniży moc.
Gdzie masz tą hamownie? daleko od Bielska-Białej? Może by się spotkać ;-)
  • 0
Karawan by HAWARD www.antenybielsko.pl

#25 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:25, 17.07.2011

Będę wdzięczny, bo ta tamperatura nie daje mi spokojnie spać :-/
Na szczęście podobno mam wgrane takie mapy że jak dostanie wyższą temperaturę w dolocie to obniży moc.
Gdzie masz tą hamownie? daleko od Bielska-Białej? Może by się spotkać ;-)


Zapraszam do Ostrowca masz do mnie dokładnie 300KM. Więc jak przyjedziesz to za darmo masz pomiar, wtedy tez możemy pogadać w 4 oczy :mrgreen:
  • 0

#26 grzes8282

grzes8282
  • Forumowicz
  • 132 postów
  • Skąd:Cambridge
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 22:27, 17.07.2011

Temperatura temperaturą ale sprzęgło co rok do wymiany.
  • 0
Japan rules.

#27 HAWARD

HAWARD
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 22:28, 17.07.2011

Pomyślimy, może zrobię sobie wycieczkę.
To w 4 oczy zabrzmiało groźnie :mrgreen: może lepiej nie jechać ;-)
A tak na poważnie to chętnie bym sprawdził moją Hankę u Ciebie. Tylko te 600km :k
pozdrawiam
  • 0
Karawan by HAWARD www.antenybielsko.pl

#28 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:29, 17.07.2011

Temperatura temperaturą ale sprzęgło co rok do wymiany. Autopsja niestety.


Jak założysz sprzęgło organiczne to gwarantuję ci że za pomniesz o problemie. Mamy to przetestowane na niejednym aucie. Masz problem ze sprzegłem, wyślij mi tarczę i docisk a ja zrobie dla ciebie organiczne sprzęgło.

[ Dodano: 2011-07-17, 23:30 ]

Pomyślimy, może zrobię sobie wycieczkę.
To w 4 oczy zabrzmiało groźnie :mrgreen: może lepiej nie jechać ;-)
A tak na poważnie to chętnie bym sprawdził moją Hankę u Ciebie. Tylko te 600km :k
pozdrawiam


Przecież to diesel jest, więc to co byś zapłacił za pomiar zostawisz sobie na paliwo, zachęcam w ramach dobrej współpracy
  • 0

#29 grzes8282

grzes8282
  • Forumowicz
  • 132 postów
  • Skąd:Cambridge
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 22:31, 17.07.2011

Jak założysz sprzęgło organiczne to gwarantuję ci że za pomniesz o problemie. Mamy to przetestowane na niejednym aucie. Masz problem ze sprzegłem, wyślij mi tarczę i docisk a ja zrobie dla ciebie organiczne sprzęgło


ile taka przyjemność?? i jaka jest gwarancja bo w serwisie tez mówią, że sprzęgło jest poprawione.
  • 0
Japan rules.

#30 HAWARD

HAWARD
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 22:33, 17.07.2011

Przecież to diesel jest, więc to co byś zapłacił za pomiar zostawisz sobie na paliwo, zachęcam w ramach dobrej współpracy


To ile za pomiar bierzecie :shock: bo mnie szarpnie na paliwo z 400zł
  • 0
Karawan by HAWARD www.antenybielsko.pl




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq