Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Sprzęgło ??? 2.0 B k20a6


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:08, 07.06.2011

Witam serdecznie mam spory problem do którego już za bardzo nie mam nerwów, mianowicie rok temu kupiłem ten samochodzik i od początku był problemy ze sprzęgłem ....biegi wchodzą z lekkim oporem , pedał sprzęgła od samej podłogi , czasami jak nie chce wejsc 1-dynka wystarczy wcisnąc sprzęgło i i wzucic 1, ale nie dokońca a on już rusza.....wymieniłem już wysprzęglik, i sprzęgło tylko z tym ostatnim to nie wiem czy mnie nie naciągnęli, bo jak było tak jest , no może o 20% lepiej ale i tak muszę się męczyc dusząc pedał do podłogi....acha i jeszcze wyje przy szybkim puszczaniu sprzegła , i teraz tak oni mówią że to pompa , a wy co o tym myślicie
  • 0

#2 wert

wert
  • Forumowicz
  • 60 postów
  • Skąd:wawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport MilanoRed
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:14, 08.06.2011

jak dla mnie to jak wyje to łożysko oporowe, mogli wcale tego sprzęgła nie wymienić lub zostało cos źle poskładane.Proponuje podjechać do innego mechanika, najlepiej takiego co zna się na hondach.Jak byś chciał to możesz podjechać do mojego na ul.Liwska ,Witek tel.883-577-845 , jest uczciwy, nie odwala lipy i od lat robi hondy.
  • 0

#3 Kondzio

Kondzio
  • Forumowicz
  • 514 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:37, 08.06.2011

mam aktualnie bardzo podobny problem. Udalem sie do Aso zaczynam mowic co i jak i zanim dokonczylm Pan mi powiedzial ze to pompa wiec moze twoj mechanik sie nie myli. Za nowa powiedzieli mi 670 zl ( ale niewiem czy netto czy brutto :)
  • 0

#4 Lorf

Lorf
  • Forumowicz
  • 413 postów
  • Skąd:ja go znam
  • Silnik:2.2
  • Wersja:exec +-+-+
  • KM:chcialbym wiecej
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:BRA-tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:34, 08.06.2011

ja u siebie wymienilem komplecik i ww objawy rowniez mialem - problem tkwi w docisku tzn ja mialem problem w docisku tarcza byla wporzadku mozna bylo jeszcze na niej posmigac teoretycznie bo springi na niej lataly jak glupie juz ale tarcza na +. docisk byl w kiepskim stanie, mialem twardy pedal sprzegla i czasem jak wrzucilem 1 lub wsteczny to od razu jechal prawie jak automat, po wymianie :shock: :B wszystko na miejscu i jak nalezy elegancko sie jezdzi nawet wydaje mi sie ze lepiej sie zbiera :mrgreen:
  • 0

wahaczoszuracz accord CW 3

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq