Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Dywaniki

VI

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
67 odpowiedzi w tym temacie

#1 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:36, 01.03.2009

Zastanawiam się jak wyglądają oryginalne welurowe dywaniki do Accorda VI.

Posiadam takie, ale drażni mnie że się skręca wiecznie dywanik kierowcy, bo otwór na bolec nie pasuje :evil:
Ktoś może ma oryginalne welurowe które pasują i może pokazać zdjęcia ??

Widok całego dywanika.
Dołączona grafika

Zdjęcie pt. "Jak nie pasuje"
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#2 MAK

MAK
  • Forumowicz
  • 272 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:43, 01.03.2009

hmm...

a to ciekawe bo ja takiego bolca nie mam :-/
>>> Accord by MAK <<<

Przerabiam S na type ES-R :mrgreen:

#3 krzysio666

krzysio666
  • Forumowicz
  • 42 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:26, 01.03.2009

a to ja sie zastanawiałem co to za bolec ale to w takim razie mialem nieorginalne dywaniki a dziś kupiłem gumowe a bolca odkreciłem

#4 [H]-CluB-

[H]-CluB-
  • Forumowicz
  • 148 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:29, 01.03.2009

Byczek,
Mam identycznie jak Ty - dywanik tez mi sie zwija i mnie to wkurza, ale te dywaniki to u mnie są zimowe na lato mam kupione z allegro są one sporo większe i nie ma problemu zwijania

#5 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 17:59, 01.03.2009

Co do przesuwających się dywaników. Wystarczy podkleić/przyszyć rzepy (takie jak w wątku o mocowaniu gaśnicy) i problem rozwiązany. Poza tym co za problem dorobić dodatkowe ucho (sznurek, drut)?

Do zobaczenia na trasie.


#6 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 18:55, 01.03.2009

Chodzi mi o to czy te dywaniki są oryginalne ??? Jeśli nie, to poproszę o foto oryginalnych pasujących na bolec.

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#7 [H]-CluB-

[H]-CluB-
  • Forumowicz
  • 148 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:14, 01.03.2009

To są oryginalne

#8 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:21, 01.03.2009

To nie wiem co nie tak z tym bolce, sprobuję go zdemontować i dorobić inny dłuższy. Chyba że okaże sie że on ma możliwość regulacji.

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 02:50, 02.03.2009

Ostatnio znalazlem takie:
http://cgi.ebay.com/...2|39:1|240:1318

oczywiscie do mojej Hani nie pasuja

#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:41, 02.03.2009

Byczek. ja ma takie same jak ty i ściagania nie zauważyłem

#11 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 15:46, 02.03.2009

Byczek. ja ma takie same jak ty i ściagania nie zauważyłem


No a mój się skręca, ale zdemontowałem tą blaszkę z kołkiem i mam zamiar dorobić samemu podobną tylko dłuższą i będzie dobrze :-)

Etap moich prac prawie ukończony. Ze zwykłej blachy wyciąłem podobny kształt, tylko blacha jest generalnie dłuższa..
Przykręciłem ją, zaznaczyłem gdzie dokładnie ma być otwór na kołek.

Dołączona grafika

Tu już widzimy otwór który wywierciłem, oraz jest widoczny kołek który zamontowałem, metalowy z dwoma wkręcanymi grzybkami, grzybek który będzie u góry został troszkę oszlifowany tak by idealnie lekko na wcisk przechodził przez oczko w dywaniku.

Dołączona grafika

Po zmontowaniu.

Dołączona grafika

Teraz blaszka jest już po oczyszczeniu z brudy, jest przycięta na wymiar i schnie po malowaniu razem z kołkiem. Jak wyschnie wrzucę fotki efektu końcowego.

EFEKT KOŃCOWY:

Dołączona grafika

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#12 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 17:59, 06.03.2009

nie no byczek, wygląda jak OEM hondy :-)

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#13 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:32, 06.03.2009

Twórczy ten Byczek :-)

#14 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:30, 08.03.2009

Masz fach w ręku kolego - gratki za pomysłowość i dążenie do celu :ok
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#15 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 20:36, 08.03.2009

po obejrzeniu tej blaszki stwierdziłem, że nie była ona oryginalna. byczek potwierdził to na shoucie, ze to jakaś samoróbka była. w sumie ta dorobiona jest prawie jak oryginalna (dłuższa). brawo byczek

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0





IPB Skin By Virteq