Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

jak to z tym navi jest


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 marc2.2

marc2.2
  • Forumowicz
  • 133 postów
  • Skąd:TARNÓW
  • Silnik:K20
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:24, 05.06.2011

Panowie jestem w trakcie poszukiwan accorda VII ex z nawigacja.czytalem duzo szukalem tez i jak to z tym jest nie wiem do konca.wiem ze jest troche problemu z trwaloscia tygo urzadzenia i jego nawigowaniem.
ad.1Ale czy jak wystapia problemy strikte zwiazana z nawigacja plyta z mapami to czy nadal mozliwa jest normalna obsluga radia z panelu i kierownicy.kiedy ta obsluga jest niemozliwa.
ad.2czy moze lapiej i spokojniej darowac sobie accorda z navi i wybrac bez.
doradzcie prosze.dziekuje
  • 0
HONDA ACCORD 2.0 CL7

#2 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 postów
  • Skąd:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 06:19, 06.06.2011

Szukaj z navi po FL czyli 2006r w górę.

Ale czy jak wystapia problemy strikte zwiazana z nawigacja plyta z mapami to czy nadal mozliwa jest normalna obsluga radia z panelu i kierownicy.kiedy ta obsluga jest niemozliwa.

gdy uszkodzi Ci się tzw taśma na kierownicy, wtedy nie ma połączenia elektrycznego. A płyta jest tylko do nawigacji jak ją wyjmiesz, nawigacja(mapa) przestanie działać... ja mam wersję przed FL i nie miałem jeszcze problemów z płytą.
  • 0

#3 marc2.2

marc2.2
  • Forumowicz
  • 133 postów
  • Skąd:TARNÓW
  • Silnik:K20
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:18, 06.06.2011

Bardzo chetnie kupilbym ten po 2006 ale watpie zeby w granicy pienieznej do 40 tys znalezc fajny egzemplaz.
Tak bardzo na samej nawigacji to mi nie zalezy.Chodzi o to ze acco z tym ekranem super jest,taki gadzet obsluga radia przez panel dotykowy, a ja poprostu nie wiem czy jak wyjme plyte,albo nawigacja nie bedzie dzialac to czy inne opcje(radio.mp3.klima.itd.) w panelu beda dzialac. :?: :?:
  • 0
HONDA ACCORD 2.0 CL7

#4 Wlodar

Wlodar
  • Forumowicz
  • 5247 postów
  • Skąd:P
  • Silnik:123
  • Wersja:Abc
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:1234
  • Nadwozie:N
Reputacja: 33
Super

Napisano 16:55, 06.06.2011

Działa bez płyt
tylko podświetlanie ekranu wyłącza się po kilku - kilkunastu sekundach jak nic nie obsługujemy.
  • 0
                       

#5 Spid

Spid
  • Forumowicz
  • 65 postów
  • Skąd:Poznań
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:14, 06.06.2011

...nie wiem czy jak wyjme plyte,albo nawigacja nie bedzie dzialac to czy inne opcje(radio.mp3.klima.itd.) w panelu beda dzialac. :?: :?:


Muszę Cie rozczarować. To wspaniałe radio nie obsługuje MP3. Jeśli chodzi zaś o sam Premium Sound System który jest standardem w wersji z nawigacją to gra doskonale. Mape do wersji poliftowej 3.23 znajdziesz tutaj na forum. Można ją nagrać byle jak i działa. Gorzej jest z nowymi mapami - z tym męczy się połowa forum ale to znajdziesz w tym poscie.
  • 0

#6 marc2.2

marc2.2
  • Forumowicz
  • 133 postów
  • Skąd:TARNÓW
  • Silnik:K20
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:58, 07.06.2011

Koledzy a dotykowe LCD i cały jego osprzęt to rzeczy trwale czy raczej podatne na uszkodzenia..w razie czego jak z naprawa kosztowne :?: :?: jak ten sprzeprawdzic podczas ogledzin auta. :?: co do podswietlenia wyswietlacza i jego wygasnieciu wystarczy tylko wcisnac cos i dziala poprawnie. :?: czy wylacza sie na dobre :?:

[ Dodano: 2011-06-09, 17:29 ]
Panowie wiem ze sporo tych pytan ale czy nikt nie zna odp. :?:
  • 0
HONDA ACCORD 2.0 CL7

#7 micek64

micek64
  • Forumowicz
  • 54 postów
  • Skąd:Kargowa, Lubuskie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:37, 14.06.2011

Koledzy a dotykowe LCD i cały jego osprzęt to rzeczy trwale czy raczej podatne na uszkodzenia..w razie czego jak z naprawa kosztowne :?: :?: jak ten sprzeprawdzic podczas ogledzin auta. :?: co do podswietlenia wyswietlacza i jego wygasnieciu wystarczy tylko wcisnac cos i dziala poprawnie. :?: czy wylacza sie na dobre :?:


Kolego, mam Acco Ex z 2003r, ekran użytkowany praktycznie codziennie i zero problemów. Naturalnie są przypadki że DVD odmówi posłuszeństwa w czytaniu płyt ale to sprawa normalna (i nie tylko w tym aucie i w tego typu rzeczach).
Podczas oględzin auta musisz uruchomić NAVI i w momencie pojawienia się mapy, przycisnąć i trzymać w odpowiedniej kolejności przyciski MAP, CANCEL i jeszcze jeden (nie pamiętam nazwy, masz wszystko w ESM w dziale klubowicza). Po wywołaniu ekranu diagnostycznego masz szereg opcji dzięki którym możesz sprawdzić wyświetlanie jak i działanie samego wyświetlacza (generacje kolorów, raster, reakcje na dotyk w różnych częściach ekranu itp.). Także jest pole do popisu :)
Jak ekran zgaśnie (mówię tu o sytuacji kiedy nie ma płyty lub płyta nie działa wobec czego nie działa nawigacja), wciskasz przycisk od np. radia czy klimy i ekran zaświeca się znów. Jednak po chwili zgaśnie.... i tak w kółko. Nie znalazłem patentu aby świecił cały czas.

Powodzenia!
  • 0

#8 marc2.2

marc2.2
  • Forumowicz
  • 133 postów
  • Skąd:TARNÓW
  • Silnik:K20
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:01, 15.06.2011

NOooo nareszcie ktoś z sensem odp.punkty za pomoc dodane.Kolego micek64 wielkie dzieki twoja odp. pomogla bardzo wprawdzie do konkretnego szukanie mam jeszcze czas ale juz staram sie dowiedziec jak najwiecej.pozdrawiam. ;-)
A jeszcze czy moglby mi ktos napiac ta kombinacja przyciskow do kontroli wyswietlacza, i moze jakies inne potrzebniejsze dziekuje. :B
  • 0
HONDA ACCORD 2.0 CL7

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:02, 15.06.2011

...nie wiem czy jak wyjme plyte,albo nawigacja nie bedzie dzialac to czy inne opcje(radio.mp3.klima.itd.) w panelu beda dzialac. :?: :?:


Muszę Cie rozczarować. To wspaniałe radio nie obsługuje MP3. Jeśli chodzi zaś o sam Premium Sound System który jest standardem w wersji z nawigacją to gra doskonale. Mape do wersji poliftowej 3.23 znajdziesz tutaj na forum. Można ją nagrać byle jak i działa. Gorzej jest z nowymi mapami - z tym męczy się połowa forum ale to znajdziesz w tym poscie.




Premium Sound System wcale nie gra doskonale. Wręcz odwrotnie to beznadzieja, lepiej naszykuj się na inwestycje we wzmacniacz i głośniki na początek. Ja pierwszy raz spotkałem się z takim beznadziejnym audio w aucie. Pozdrawiam.
  • 0

#10 experience

experience
  • Forumowicz
  • 48 postów
  • Skąd:Łódź
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 06:20, 17.06.2011

...nie wiem czy jak wyjme plyte,albo nawigacja nie bedzie dzialac to czy inne opcje(radio.mp3.klima.itd.) w panelu beda dzialac. :?: :?:


Muszę Cie rozczarować. To wspaniałe radio nie obsługuje MP3. Jeśli chodzi zaś o sam Premium Sound System który jest standardem w wersji z nawigacją to gra doskonale. Mape do wersji poliftowej 3.23 znajdziesz tutaj na forum. Można ją nagrać byle jak i działa. Gorzej jest z nowymi mapami - z tym męczy się połowa forum ale to znajdziesz w tym poscie.




Premium Sound System wcale nie gra doskonale. Wręcz odwrotnie to beznadzieja, lepiej naszykuj się na inwestycje we wzmacniacz i głośniki na początek. Ja pierwszy raz spotkałem się z takim beznadziejnym audio w aucie. Pozdrawiam.


Bez urazy albo jest to Twoje pierwsze auto skoro nie spotkales sie z takim badziewnym audio. Jak na serie z lat 2003-2006 gra bardzo dobrze. Niesmak czuja ci co musza miec nie wiadomo ile W w samochodzie wzmacniacz i tubsko czy inne scierwo co zabija dzwiek. Poza tym jak juz mowimy o jakosci - ludzie inwestuja w sprzet pare tysiecy a i tak sluchaja "plastikowych" MP3. Jak mowisz o jakosci to sluchasz rozumiem "pure CD" albo FLAC? Bo inaczej to kazde audio jak dla mnie gra beznadziejnie :)
Uwiez mi lubie ladny czysty dzwiek ale to mam w domu na dobrym stereo a nie w aucie - PSS w aucie naprawde gra niezle i mysle ze czepiasz sie na sile.
  • 0
--------------------
Pozdrawiam
Adam

#11 marc2.2

marc2.2
  • Forumowicz
  • 133 postów
  • Skąd:TARNÓW
  • Silnik:K20
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:28, 17.06.2011

Witam.jak dla mnie to audio gra wystarczajaco nie potrzebuje bog wie czego aby jechac. Obecnie w Civic.ku mam seryjny sprzet i wystarcza.Co do audio w Accordzie jestem pewien ze tez mi wystarczy.
ps...panowie jakie te wazne skróty przyciskow do radia w acco.pozdrawiam :?: :?:
  • 0
HONDA ACCORD 2.0 CL7

#12 mojomr

mojomr
  • Klubowicz
  • 62 postów
  • Skąd:Warszawa
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:53, 17.06.2011

O ile dobrze pamiętam to naciskasz i przytrzymujesz jednocześnie MAP + CANCEL + MENU - a voila, jesteś w menu serwisowym/diagnostycznym. Właśnie przed chwilą sprawdziłem. Działa.
  • 0
"Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest fakt, że nikt się z nami do tej pory nie skontaktował"

#13 bartoszwrc

bartoszwrc
  • Forumowicz
  • 593 postów
  • Skąd:RRS/Lincolnshire
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive+
  • KM:174
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CN1
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 14:28, 17.06.2011

MAP+MENU+CANCEL wciskasz na minimum 5 sekund i wlacza sie tryb diagnostyczny.
  • 0

:shock:...jak dla mnie fura No.1 na UK

To szelma jest ------> http://www.accordklu...i-dirty-diesel/

www.typeaccord.co.uk


#14 marc2.2

marc2.2
  • Forumowicz
  • 133 postów
  • Skąd:TARNÓW
  • Silnik:K20
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:26, 17.06.2011

Dziekuje.Jak tylko bede mial jakiegos na oku bede go diagnozowal, mam nadzieje ze dam sobie z tym rade.Pozdrawiam.
  • 0
HONDA ACCORD 2.0 CL7

#15 danielos95

danielos95
  • Nowy
  • 22 postów
  • Skąd:wrocław
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:49, 14.03.2012

W weekend jadę obejrzeć accorda VII przedlift z nawigacją. Jak już wejdę w ten tryb diagnostyczny, to co tam mogę sprawdzić. Na co należy zwrócić uwagę.
  • 0
Wszystko inne mamy w nosie, gdy pod maską jest V8.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq