Skocz do zawartości


RODO w HAKP

spryskiwacze reflektorow - zasada działania


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:14, 01.03.2009

witam i pozdrawiam wszystkich klubowiczow i userow forum.
mam pytanie jak dzialaja spryskiwacze reflektorow w VI gen, bo mam wlasnie je zamontowane i nie wiem jak je wlaczyc bo zbiornik na plyn chyba jest ten sam ale nie wiem jak je uruchomic i sprawdzic. z gory dziekuje za szybka odpowiedz

#2 zibi

zibi
  • Forumowicz
  • 164 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:17, 01.03.2009

Spryskiwacze reflektorów działają przy włączonych światłach razem ze spryskiwaczami szyby przedniej

:B Pozdrowionka :B
-----------------------------------------------------------------


Niech będzie błogosławiony człowiek , który
nie mając nic do powiedzenia powstrzymuje się
od ubrania tego faktu w słowa


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:24, 01.03.2009

dzieki bardzo bo samemu to ciezko ocenic a jak jezdze teraz to i tak wszystko mokre jest

#4 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 16:36, 09.03.2009

mnie dziś zgasł acco i jak go odpalałem to przez przeoczenie nie wyłączyłem świateł. chwilkę po odpaleniu w momencie samoczynnego załączenia się reflektorów (w momencie kręcenia rozrusznikiem reflektory się samoczynnie wyłączyły, podobnie jak radio np.) ze zdziwieniem :shock: zobaczyłem, że zaraz po odpaleniu spryskiwacze reflektorów samoczynnie zrobiły mi "psik psik". zdziwiony kilkakrotnie powtórzyłem odpalanie acco na włączonych światłach i za każdym razem po odpaleniu "psik psik". możecie sprawdzić czy to normalne? jeśli tak, to czego jeszcze dowiem się o swoim acco?

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#5 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:45, 09.03.2009

Marco ale miałeś włączone wycieraczki przy odpalaniu czy nie ??

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#6 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 16:56, 09.03.2009

dzieje się to niezależnie czy wycieraczki są właczone czy też nie

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#7 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:01, 09.03.2009

To już ci powiem ze zdarzało mi się odpalać silnik na włączonych światłach i jestem prawie pewien ze lamp mi nie spryskiwało.

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#8 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 17:09, 09.03.2009

to spryskiwanie jest mało widoczne. to nie jest takie typowe "psik psik" jak podczas spryskiwania, tylko takie małe psik na reflektor. nic to tak naprawdę nie daje bo to ledwo na reflektorze widać. zauważyłem to bo stałem akurat autem pod wiatr. praktycznie zza kierownicy tego nie widać, tylko wiatr mi rzucił kilka kropel na maskę i szybę i dlatego to zauważyłem.
przy wyłączonych światłach reflektory po odpaleniu są suche. jak włączę światła i odpalę acco to widać, że coś tam na reflektory popsikało trochę. nawet pompki nie słychać od spryskiwaczy, a normalnie słychać ja przecież.

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#9 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:14, 09.03.2009

to będę musiał to sprawdzić przy okazji. Niestety dziś to już chyba nie dam rady.

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:23, 09.03.2009

Sprawdziłem u siebie i rzeczywiscie przy właczonych swiatlach delikatnie, bardzo delikatnie spryskuja sie reflektory :-)

#11 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 00:45, 23.03.2009

Potwierdzam, po zapaleniu na światłach spryskiwacze siknęły. Ale gdy kilka dni wcześniej jeździłem bez używania spryskiwaczy bo było sucho to po włączeniu silnika na światłach nie znalazłem wody na reflektorach ( może woda cofnęła się w wężykach i nie doszło do wytrysku :-P )

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )





IPB Skin By Virteq