Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Nie działają klamki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 putynek

putynek
  • Forumowicz
  • 29 postów
  • Skąd:szczecin
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:56, 28.05.2011

Witam , nagle przestała mi działać klamka w drzwiach kierowcy, poprostu po przyjechaniu do garażu nie dało rady otworzyć drzwi, nie działa klamka wewnętrzna ani zewnętrzna. Jak ciągnę cięgno od wewnętrznej klamki to zamek nie reaguje, drzwi są zamknęte więc tapicerki nie ściągnę raczej . Co robić Panowie i Panie? Acco Coupe 6 gen.
  • 0

#2 Michas

Michas
  • Forumowicz
  • 95 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:31, 28.05.2011

A ten dzyndzel przy szybie pomachaj nim może coś się ruszy. Tą klamkę od otwierania też dasz radę odkrecic i tym drutem co tam jest poruszaj.
  • 0
Only Honda :)

#3 atom

atom
  • Forumowicz
  • 205 postów
  • Skąd:wybrzeże
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:38, 28.05.2011

Ja mam jeden problem też z klamką ale wewnętrzną :roll: Za każdym razem jak odkręcam ją to linkę nasadzam na klamkę i przez kilka dni jest ok.
Jednak po tygodniu znowu zlatuję. Ostatnio nawet nie mogłem tych drzwi zamknąć. Trzaskać nie było sensu bo odbijały się jak piłeczka pingpongowa :roll:
Coś te H mają problemy z tymi klamkami wszystkimi.
  • 0

#4 putynek

putynek
  • Forumowicz
  • 29 postów
  • Skąd:szczecin
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:05, 28.05.2011

kurde , mam wrażenie jakby coś z centralnym, objawy są takie jakby auto było zamknięte mimo że " dzyndzel" jest u góry.

[ Dodano: 2011-05-28, 16:08 ]

A ten dzyndzel przy szybie pomachaj nim może coś się ruszy. Tą klamkę od otwierania też dasz radę odkrecic i tym drutem co tam jest poruszaj.


Dzyndzlem machałem :mrgreen: , a drutem oczywiście ruszałem :mrgreen:
Nic nie dało.
  • 0

#5 lyski1981

lyski1981
  • Forumowicz
  • 13 postów
  • Skąd:poznań
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:54, 31.05.2011

u mnie z prawą klamką jest problem,ale wyczaiłem że ten drut to się delikatnie odgioł i czeba go dogiąć pod większy kąt ,mówię tu o części drutu przy klamce.może u was też to pomoże? :-D
  • 0

#6 putynek

putynek
  • Forumowicz
  • 29 postów
  • Skąd:szczecin
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:42, 01.06.2011

Poszedł zamek niestety, czy ktoś się orientuje czy z angola podpasuje ?
  • 0

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:06, 01.06.2011

Ha,
a mi wszystko poszło się walić w prawych tylnych drzwiach. Najpierw zerwała się koszmarna, ciężko chodząca linka podnoszenia szyby. Za jakiś czas, jadąc, nagle łubudu w tych drzwiach i całe bebechy po prostu się jakoś zerwały i z łoskotem spadły na dno tych drzwi. Jeszcze ich nie rozbierałem. Otwierają się tylko od środka. Czy miał ktoś podobne wydarzenie?
PS. Centralny działa ok.
  • 0

#8 dave002

dave002
  • Forumowicz
  • 15 postów
  • Skąd:Gliwice
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S
  • KM:136 KM
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:46, 13.06.2012

Ja mam problem z lewą tylnią klamką zew.Wszyscy mi mówili że to cięgno.Zdjełem więc tapicerke i nie ma tam żadnego cięgna...Dla przykładu zobaczyłem jak to wygląda w prawych drzwiach i okazało sie że brakuje mi "zapadki" od klamki.Powiedzcie teraz mi czy musze całą klamke kupywać czy można to jakoś przerobić?Miał ktoś z tym problem kiedykolwiek ?

Pozdwowienia z Gliwic
  • 0

#9 atom

atom
  • Forumowicz
  • 205 postów
  • Skąd:wybrzeże
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:14, 13.06.2012

Widzę wyżej że rok temu pisałem tu post i nic się nie zmieniło. Jak nałożę to po kilku razach spada i jest dupa :roll:
dave002, na twoim miejscu nie bawiłbym się w naprawę tylko wszedł w dział giełda na forum i kupił gdzieś za kilkadziesiąt zł klamkę.
  • 0

#10 dave002

dave002
  • Forumowicz
  • 15 postów
  • Skąd:Gliwice
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S
  • KM:136 KM
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:53, 13.06.2012

Chyba też tak zrobie.Ale najpierw podjade do ASO i zobaczymy ile zaśpiewaja za to..
  • 0

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:29, 25.06.2012

Można wezwać lokalną złotą rączkę, która otworzy na druta.
  • 0

#12 apalien

apalien
  • Forumowicz
  • 34 postów
  • Skąd:Zgierz
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:54, 26.06.2012

Miałem w swoim Acco dokladnie taka sama sytuacje. Jesli Ci to poprawi humor to caly kompletny zamek od wersji angielskiej w mojej Hani (accord coupe CG2) pasowal :) Problem polega na tym ze trzeba rozebrac drzwi, ktore sa zamkniete. Jest to mozliwe, ale na pewno uszkodzisz czesc spinek (i trzeba dorobic sobie jakies plaskie haki zeby podwazyc tapicerke). Ja po rozebraniu rozcialem dremelem zamek od wewnatrz zeby go odryglowac. Pozniej tylko przykrecasz nowy i wio ;)

Tu link do mojego manuala z rozbieraniem drzwi, moze bedzie pomocny :-D (aaa.. i tam sa moje haki przy pomocy ktorych zdjalem obicie na zamknietych drzwiach)

MANUAL:
http://www.accordklu...opic.php?t=8749
  • 0
"Przyspieszenie to najlepsza forma spędzania czasu między zakrętami" :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq