Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

brak hamowania


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 sebasto

sebasto
  • Forumowicz
  • 244 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:32, 27.02.2009

Witam
W moim aucie pełnym tajemnic pojawiła się ciekawa rzecz... czasem z samego rana jak ruszam i zbliżam się do skrzyżowania, to nie mam wspomagania na hamulcu, kilkakrotne pobudzenie/obudzenie hamulca skutkuje dopiero załączeniem wspomagania na hamulcu.... dzieje się to raz na jakiś czas ale stres jak się zbliżam do skrzyżowania bez hamulców daje niezapomniane przeżycia :) ... dzieje się to rzadko, jaka może być tego przyczyna ? ... pozdr :)

#2 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:02, 27.02.2009

Pompa ??
Zapowietrzony układ ??
Stary płyn ??

Sprawdź !!
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#3 wirus

wirus
  • Forumowicz
  • 55 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:02, 27.02.2009

witaj
sprawdź, ew. szukaj przyczyny na podciśnieniu, być może jakaś nieszczelnoś..., na chodzącym motorze, przyłóż ucho do serwa i posłuchaj czy nie ma syczenia, coś w stylu uciekającego powietrza z koła..., ew. na przewodach od serwa do kol. ss.

pozd.

#4 Wiker

Wiker
  • Forumowicz
  • 57 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:07, 12.07.2010

Panowie u mnie również ten problem wystąpił tzn. brak hamulca. W zbiorniczku wyrównawczym pływają oczka jak w rosole, wiec gumki na pompie zakończyły swój żywot. I w tym miejscu chciałbym zapytać czy któryś z Kolegów wymieniał te gumki i gdzie je dostał?? W ASO są całe zestawy tłoka pierwszego i drugiego w cenie 269 zł za obydwa.
Byłem u mechanika i powiedział żeby szukać samych gumek bo to ich przyczyna. On tak zrobił w swoim Mitsubichi i jest ok.

#5 Maryś

Maryś
  • Forumowicz
  • 91 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:35, 16.07.2010

Wiker, - w intercarsie są. Przynajmniej na stronie w katalogu je widać




IPB Skin By Virteq