Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

felgi 17" 7" ET38 opony 225 / 45 / 17

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16 Iron

Iron
  • Forumowicz
  • 83 postów
  • Skąd:Radom PL / Hove UK
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 08:29, 03.05.2011

kozik54, w przyszlym tygodniu pozyczam moje kola kumplowi na wyjazd do PL, ma standard zawieszenie, moge zrobic fotki i wrzucic. Z tym ze to tourer, ale nie wiem czy to ma znaczenie.
  • 0
-= moja Hania =-
.......................................................................................................................................................................................................

#17 kozik54

kozik54
  • Forumowicz
  • 26 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:cu1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:22, 03.05.2011

No jak mozesz to zrob fotki przodu bo tam to napewno tak samo z tylem nie wiem moze byc inaczej w kombiku
czy gleba bardzo pogarsza komfort jazdy bo na krakowskich drogach jest tragedia :k
  • 0

#18 gepuh

gepuh
  • Forumowicz
  • 61 postów
  • Skąd:Poznań
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS
  • KM:seria
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:04, 06.05.2011

będą ok, ja mam(miałem) takie koła i było na styk.
  • 0

gepuh

byla: cl7 '03 Comfort

jest: cl9 '05 Type S
 


#19 Iron

Iron
  • Forumowicz
  • 83 postów
  • Skąd:Radom PL / Hove UK
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:31, 09.05.2011

W sobotę zmieniałem koła z kumplem i z ciekawości sprawdziłem jeszcze raz oznaczenie felgi ... Nie wiem czemu byłem przekonany, że mam ET38, faktycznie jest ET45, sorry za zamieszanie.
Tak czy inaczej wrzucam fotki:
Przy nieobniżonym zawieszeniu z tyłu tragedii nie ma za to z przodu koło wystaje kilka dobrych milimetrów

Dołączona grafika Dołączona grafika

gepuh napisał, że miał takie koła i było OK to już nie wiem, Twój wybór, ale pomyśl o glebie, obniżone auto na 17" wygląda o wiele ładniej niż w serii.

Dołączona grafika

Tak na marginesie kumpel jedzie na moich kołach w piątek do PL, tak na nie zachorował, że na 99% po powrocie nie będzie ich ściągał tylko zamawiamy taki sam nowy zestaw dla mnie :-)
  • 0
-= moja Hania =-
.......................................................................................................................................................................................................

#20 SeB89

SeB89
  • Forumowicz
  • 28 postów
  • Skąd:Katowice
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:00, 10.05.2011

Podepne sie do tematu zeby nie tworzyc znowu nowego..
Jak bedzie wygladała felga 18x8 et50 dokładnie od rx8 moze ktos widział acco na feldze z rx8??
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq