Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

gaśnica - mocowanie


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
41 odpowiedzi w tym temacie

#16 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:56, 18.02.2009

Jeśli nadal są zainteresowane osoby tymi patentami na rzep, to moge zrobić kilka zdjęć i filmików jak to u mnie jest zrobione dokładnie.

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#17 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 13:15, 18.02.2009

ja jestem mocno zainteresowany

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#18 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:55, 18.02.2009

Jeśli nadal są zainteresowane osoby tymi patentami na rzep, to moge zrobić kilka zdjęć i filmików jak to u mnie jest zrobione dokładnie.


jak moja honda wróci od mechaniko/lakiernika to porobię zdjęcia...

#19 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:12, 18.02.2009

Sposób uszycia pokrowca na gaśnicę od spodu.

Dołączona grafika

Od góry rzepy są zawinięte co umożliwia przeprowadzenie sznurowadła i związania
dwóch pobocznych pasków. Zabezpiecza to przed wysunięciem gaśnicy z pokrowca.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Miejsce na gaśnicę u mnie.

Dołączona grafika

Sposób przymocowania dwóch pasków rzepu do materiałowej apteczki. Ja robiłem to
na klej szewski, jest elastyczny po wyschnięciu i nie jest podatny na zmianę temperatur.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Miejsce na gaśnicę u mnie jest symetrycznie po drugiej stronie od gaśnicy.

Dołączona grafika


UWAGA: Zauważyłem, że częste odrywanie rzepów od tapicerki niestety niszczy ją, wyciągają sie cieniutkie nitki. Najlepiej przykleić i nie ruszać beż potrzeby.

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#20 cieniu_

cieniu_
  • Forumowicz
  • 41 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:20, 18.02.2009

No to już wiadomo jak akordeoniści będą mieć zamontowaną gaśnicę i apteczkę :ok

#21 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:22, 18.02.2009

No to już wiadomo jak akordeoniści będą mieć zamontowaną gaśnicę i apteczkę :ok


Nie no aż tak to nie, spokojnie :-D Po prostu kilka osób chciało wiedzieć jak to zrobiłem ja, jeśli ktoś będzie chciał to zrobi na podobnej zasadzie :-)

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#22 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 17:38, 18.02.2009

A ja myślałem, że do obicia bagażnika przyklejony/zamocowany masz ten drugi rzep (z meszkiem), a u Ciebie po prostu rzep trzyma się bezpośrednio obicia ??

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#23 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:41, 18.02.2009

A ja myślałem, że do obicia bagażnika przyklejony/zamocowany masz ten drugi rzep (z meszkiem), a u Ciebie po prostu rzep trzyma się bezpośrednio obicia ??


Dokładnie tak i to wystarcza.

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#24 cieniu_

cieniu_
  • Forumowicz
  • 41 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:52, 18.02.2009

No ja też tak zrobię lub podobnie, bo pomysł przedni ;-)

#25 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 18:52, 18.02.2009

I gaśnica trzyma się tylko na tych rzepach??

I ani razu Ci nie odpadła??

Jeśli nie, to ja również robię takie mocowanie.
Bardzo pomysłowe.
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#26 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 19:16, 18.02.2009

accordziarz potrafi :-)

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#27 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 23:00, 18.02.2009

Serio daje rade, tylko nie możesz za wąskich rzepów użyć, takiej szerokości mniej wiecej jak moje starczają.

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#28 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 23:14, 18.02.2009

Na oko 4-5cm szerokości, a dokładnie?
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#29 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 23:18, 18.02.2009

Na oko 4-5cm szerokości, a dokładnie?


Mój ma 4 cm, masz 5 cm użyj takiego będzie jeszcze lepszy.

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#30 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 09:03, 19.02.2009

To ja chyba całą obkleję ją tym rzepem zeby nie odpadła od przeciążeń na zakrętach :-P




IPB Skin By Virteq