Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

gaśnica - mocowanie


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 14:53, 17.02.2009

przyłączam się do prośby w temacie montażu gaśnicy

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#2 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:54, 17.02.2009

Eeee... gaśnica powiadasz :-D Więc Gaśnica ma uszyty pokrowiec z rzepu, Może sie to wydać śmieszne ale zapewniam że jeśli uszyjesz coś takiego jak ja, to gaśnica trzyma się nawet pod półką przyklejona. Takie samo rozwiązanie mam dla apteczki, dwa kawałki rzepu przyklejone na klej szewski. Apteczka jest po drugiej stronie, symetrycznie. Mówię może to śmiesznie wygląda, ale nie znoszę gdy mi coś na zakrętach lata w bagażniku. Rozwiązanie "na rzep" uważam za bardzo dobre.

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#3 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 15:43, 17.02.2009

ale tu nikt nie mówił ze to śmiesznie wygląda, super rozwiązanie, tylko lepsze zdjęcia prosimy

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#4 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 15:46, 17.02.2009

ale tu nikt nie mówił ze to śmiesznie wygląda, super rozwiązanie, tylko lepsze zdjęcia prosimy


Postaram się coś wrzucić niedługo.

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:05, 17.02.2009

Wycięcie z prawej strony masz oryginalne. Tylko z lewej strony musisz wymienić ten dziurawy element.

Mozesz zamieścić fotkę / opisać jak jest zamontowana gaśnica? Bo wygląda to solidnie:)



heheh ja mam na takie żeby suba przymocowanego :diabelgrin:

#6 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 16:17, 17.02.2009

jak te rzepy przymocowane są do karoserii? śruby? jakieś zabezpieczenie antykorozyjne?

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#7 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:21, 17.02.2009

jak te rzepy przymocowane są do karoserii? śruby? jakieś zabezpieczenie antykorozyjne?


Ten pokrowiec jest na gaśnicy, w razie czego odrywam gaśnicę z rzepami. Rzepy trzymają sie samej tapicerki.

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:50, 17.02.2009

Dobry pomysł :ok Ja tak mam zrobimy spód koszyka, tz. przyklejone rzepy. Nic wtedy nie lata po bagażniku.

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:14, 17.02.2009

jak te rzepy przymocowane są do karoserii? śruby? jakieś zabezpieczenie antykorozyjne?



ta bardziej miękka cześć klejem w spraju do oryginalnej tapicerki, a 2 część rzepu do suba też klejem i potem docisnąć i się trzyma :ok

ja mam suba jakieś 30 cm długości i 2 paski rzepu po długości trzymają go razem z 2 wzmacniaczami które są do niego przykręcone jakieś 20-25 kg :mrgreen:

#10 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 20:16, 17.02.2009

klej w sprayu? pierwsze słyszę o czymś takim. co to za wynalazek? jakiej firmy i do czego ten klej?

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#11 16v

16v
  • Forumowicz
  • 131 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:24, 17.02.2009

Kolega ma rację , jest taki klej do tapicerek , materiałów , filcu i wielu innych rzeczy.Kiedyś używałem takiego kleju podczas wymiany sukna na płytach stołów bilardowych( a robiłem to dosyć często) Pamietam tylko , że był to specjalny klej w sprayu ,a krajem produkcji były Czechy.

#12 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 22:12, 17.02.2009

Ja to nie mam wogole wytloczen u siebie. Tapicerke mam w bagazniku jednolita a w miejscach gdzie u Ciebie sa tloczenia u mnie jest jednolita twarda tapicerka, ktora w miejscach tloczen unosi sie i pod nia mam schowki. Widocznie w liftabacku bylo inaczej

klej w sprayu? pierwsze słyszę o czymś takim. co to za wynalazek? jakiej firmy i do czego ten klej?

Jest takie cudo. Klej do tapicerek. Polecam z firmy APP http://allegro.pl/it..._50_400_ml.html
Ostatnio bawilem sie w tapicerskie sprawy przy renowacji mebli i uzywalem tego do przyklejania gabek, materialu itp. Mialem takze z firmy boll ale ten byl zdecydowanie lepszy.

#13 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:24, 17.02.2009

dokładnie ja mam ten klej jeszcze z jakiejś innej firmy kupiłem ten w sprayu, bo nie było żadnego innego... do łączenia materiałów jest b dobry...


przy wygłuszaniu poprzedniego auta wygłuszanie dachu podłogi matą filcową(do klejenia boczków, oraz podsufitki..
stosowałem taki klej http://allegro.pl/it..._na_pedzel.html
no może nie dokłdanie taki sam ale tak samo się nazywał ;) i tez na pędzel

#14 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 08:30, 18.02.2009

Wydzieliłem dyskusje na temat gaśnicy do oddzielnego tematu

#15 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 08:43, 18.02.2009

To jak możesz Blade przenieś też fotkę z gaśnicą z tamtego wątku.
Będzie zgrabniej z podglądem koncepcji.


A pomysł na gaśnicę bardzo fajny.
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 





IPB Skin By Virteq