Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
all_gen

Poradnik jakie wycieraczki tj. pióra, gumy

all_gen pióra gumy wycieraczki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
785 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane i niepolecane wycieraczki/gumy (887 użytkowników oddało głos)

Które wycieraczki polecasz? (Można zaznaczyć więcej niż jeden)

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Których nie polecasz? (Można zaznaczyć więcej niż jeden)

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#31 Poczes

Poczes
  • Forumowicz
  • 64 postów
  • Skąd:Southampton
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Executive
  • KM:Za mało
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Jest
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:15, 04.11.2013

ja zachwalam boscha aerotwina, wlasnie po 14 miesiacach kupilem takie same, bo sie sprawdzily :B
  • 0
Tuning to jak całowanie lwa w dupę - niebezpieczeństwo duże, a przyjemność niewielka

#32 Malyndm

Malyndm
  • Forumowicz
  • 859 postów
  • Skąd:WND
  • Silnik:1,8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:35, 06.11.2013

do kwietnia bujałem się i co 2 tygodnie kupowałem inny zestaw. od valeo przez boscha po mot-guma. w kwietniu kupiłem unipoint i zauważyłem że zaczęły trochę mazać, a mamy listopad. pół roku bite na aucie, cena 30 zł za komplet. teraz kupię przegubowe ponieważ posiadają spojler...

POLECAM
  • 0
<p><span style="font-size:18px;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><span style="color:#FFA500;"><em>Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów...</em></span></span></span></p>

#33 Wala

Wala
  • Forumowicz
  • 230 postów
  • Skąd:Wwa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:29, 07.11.2013

kupiłem w maju nowe Bosh Aerotwin i już skaczą po szybie (czystej). Masakra.
  • 0
GLOSS FABRIKA - Auto-detailing
Warszawa i okolice
516 444 894 lub PW
http://www.accordklu...pic.php?t=32636

#34 paba

paba
  • Forumowicz
  • 89 postów
  • Skąd:3c
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:38, 07.11.2013

myślałem, że pióra mam oryginalne, ale poprzedni właściciel miał jakieś banany tańsze zamienniki jednak, ale przyoszczędziłem

kupiłem przez sklep w Lubinie 2 gumki Goodrain po 70 cm za 20zł z wysyłką
podciąłem na wymiar i wycierają świetnie

z tyłu też była dojechana, ale chyba oryginalna - wymieniłem na EX306 TRICO, dobrze zbiera (18zł z rabatem w IC)

do tego dobry płyn np. koncentrat Autolanda litr za 9zł i demineralka za 2zł za litr w Carrefour
  • 0

#35 Wlodar

Wlodar
  • Forumowicz
  • 5247 postów
  • Skąd:P
  • Silnik:123
  • Wersja:Abc
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:1234
  • Nadwozie:N
Reputacja: 33
Super

Napisano 15:25, 07.11.2013

do kwietnia bujałem się i co 2 tygodnie kupowałem inny zestaw. od valeo przez boscha po mot-guma. w kwietniu kupiłem unipoint i zauważyłem że zaczęły trochę mazać, a mamy listopad. pół roku bite na aucie, cena 30 zł za komplet. teraz kupię przegubowe ponieważ posiadają spojler...

POLECAM

Denso hybrydowe też są przegubowe ......drugi sezon chodzą jak nowe
  • 0
                       

#36 Malyndm

Malyndm
  • Forumowicz
  • 859 postów
  • Skąd:WND
  • Silnik:1,8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:01, 07.11.2013

Wlodar, albo Ty trafiłeś dobry egzemplarz, albo reszcie (co o denso piszą na wcześniejszych stronach) trafiła się lipa... O unipoint chyba jeszcze nie pisano tutaj, że ktoś miał problemy co wynika ze takowych niema lub niema zainteresowanych bo lubią przepłacić by marka była ;-)
  • 0
<p><span style="font-size:18px;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><span style="color:#FFA500;"><em>Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów...</em></span></span></span></p>

#37 xxxmariusxxx

xxxmariusxxx
  • Forumowicz
  • 558 postów
  • Skąd:Otwock
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:38, 07.11.2013

Ja chyba standardowo zakupie zwykla Alce, zawsze mi wytrzymuja ok roku, dobrze zbieraja, nie piszcza, a 15-20zl/2szt uwazam ze maja super stosunek jakosc/cena.
  • 0

#38 Einstein

Einstein
  • Forumowicz
  • 144 postów
  • Skąd:Poznań/Włocławek
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CU3
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:46, 08.11.2013

Ja kupiłem championy komplet 120 zł i to chyba najgorzej wydane pieniądze :( Zbierają całkiem całkiem ale są mega głośne i piszczą. Nie polecam.
sprzedawca zapewniał, że nie skrzypią na szybie a tu ZONK.
  • 0

Gdyby żył Kopernik z pewnością jeździłby HONDĄ


 


#39 QuicksilveR

QuicksilveR
  • Forumowicz
  • 660 postów
  • Skąd:Pruszków WPR
  • Silnik:3.0
  • Wersja:Coupe V6
  • KM:200
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CG2
Reputacja: 7
Neutralna

Napisano 10:02, 08.11.2013

Ja chyba standardowo zakupie zwykla Alce, zawsze mi wytrzymuja ok roku, dobrze zbieraja, nie piszcza, a 15-20zl/2szt uwazam ze maja super stosunek jakosc/cena.


Dokładnie tak. Po jednym podejściu do Boscha, od kilku lat kupuję tylko Alca i jestem bardzo zadowolony. Wczoraj wjechała kolejna para :-) Ciche, dokładne i tanie.
  • 0

Były:   Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998  |   Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 | Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999
Jest:   Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001


#40 xxxmariusxxx

xxxmariusxxx
  • Forumowicz
  • 558 postów
  • Skąd:Otwock
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:05, 09.11.2013

[quote name="QuicksilveR"][quote]Ja chyba standardowo zakupie zwykla Alce, zawsze mi wytrzymuja ok roku...

Dokładnie tak. Po jednym podejściu do Boscha, od kilku lat kupuję tylko Alca i jestem bardzo zadowolony. Wczoraj wjechała kolejna para :-) Ciche, dokładne i tanie.[/quote]


proste po co przeplacac, ja juz zjezdzilem 2 komplety, wczesniej katowalem Mot Gumy ale sie cos popsuly, bo kupilem nowe pochodzily moze z 4 miesiace i zaczely niedokladnie zbierac i piszczec, w Alcach nie ma o czym takim mowy :-P
  • 0

#41 Wlodar

Wlodar
  • Forumowicz
  • 5247 postów
  • Skąd:P
  • Silnik:123
  • Wersja:Abc
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:1234
  • Nadwozie:N
Reputacja: 33
Super

Napisano 22:19, 09.11.2013

Wlodar, albo Ty trafiłeś dobry egzemplarz, albo reszcie (co o denso piszą na wcześniejszych stronach) trafiła się lipa... O unipoint chyba jeszcze nie pisano tutaj, że ktoś miał problemy co wynika ze takowych niema lub niema zainteresowanych bo lubią przepłacić by marka była ;-)

Malyndm albo ja jestem ślepy i nie umiem czytać :-) albo ty
Praktycznie wszyscy co kupili Denso są zadowoleni ..jest jeden lub dwa przypadki ,że ktoś twierdzi ,że powinny być cichsze choć moje jak i większość chodzą bez szemrania. Było parę przypadków ,że nie przylegały ale to nie było związane bezpośrednio z samą wycieraczką (co zostało rozwiązane )
Wycieraczek nie kupiłem po to ,żeby marka była tylko dlatego,że przerobiłem jak większość tu pewnie różne opcje ....tanie, lepsze ;-) lepsiejsze i zawsze było coś nie tak...... albo po "dłuższym" lub krótszym czasie...albo od razu
Denso łączą w sobie :przyleganie wycieraczki zwykłej ,wygląd płaskiej ,której nie podrywa przy większych prędkościach,nowoczesną ,estetyczną formę :-) ...a teraz przekonałem się ,że jakość i trwałość
....więc czego więcej chcieć ?
Nakupowałem się tego taniego badziewia dość :-P
  • 0
                       

#42 Drizzit

Drizzit
  • Klubowicz
  • 1362 postów
  • Skąd:Königshütte Oberschlesien
  • Silnik:K20
  • Wersja:customS
  • KM:172,8
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
Garaż Zobacz Garaż
Reputacja: 22
Super

Napisano 09:47, 10.11.2013

Wlodar, albo Ty trafiłeś dobry egzemplarz, albo reszcie (co o denso piszą na wcześniejszych stronach) trafiła się lipa... O unipoint chyba jeszcze nie pisano tutaj, że ktoś miał problemy co wynika ze takowych niema lub niema zainteresowanych bo lubią przepłacić by marka była ;-)

Malyndm albo ja jestem ślepy i nie umiem czytać :-) albo ty
Praktycznie wszyscy co kupili Denso są zadowoleni ..jest jeden lub dwa przypadki ,że ktoś twierdzi ,że powinny być cichsze choć moje jak i większość chodzą bez szemrania. Było parę przypadków ,że nie przylegały ale to nie było związane bezpośrednio z samą wycieraczką (co zostało rozwiązane )
Wycieraczek nie kupiłem po to ,żeby marka była tylko dlatego,że przerobiłem jak większość tu pewnie różne opcje ....tanie, lepsze ;-) lepsiejsze i zawsze było coś jest nie tak albo po "dłuższym" lub krótszym czasie...albo od razu
Denso łączą w sobie :przyleganie wycieraczki zwykłej ,wygląd płaskiej ,której nie podrywa przy większych prędkościach,nowoczesną ,estetyczną formę :-) ...a teraz przekonałem się ,że jakość i trwałość
....więc czego więcej chcieć ?
Nakupowałem się tego taniego badziewia dość :-P


+1 :ok :B
  • 0

#43 Malyndm

Malyndm
  • Forumowicz
  • 859 postów
  • Skąd:WND
  • Silnik:1,8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:43, 10.11.2013

Wlodar, albo Ty trafiłeś dobry egzemplarz, albo reszcie (co o denso piszą na wcześniejszych stronach) trafiła się lipa... O unipoint chyba jeszcze nie pisano tutaj, że ktoś miał problemy co wynika ze takowych niema lub niema zainteresowanych bo lubią przepłacić by marka była ;-)

Malyndm albo ja jestem ślepy i nie umiem czytać :-) albo ty
Praktycznie wszyscy co kupili Denso są zadowoleni ..jest jeden lub dwa przypadki ,że ktoś twierdzi ,że powinny być cichsze choć moje jak i większość chodzą bez szemrania. Było parę przypadków ,że nie przylegały ale to nie było związane bezpośrednio z samą wycieraczką (co zostało rozwiązane )
Wycieraczek nie kupiłem po to ,żeby marka była tylko dlatego,że przerobiłem jak większość tu pewnie różne opcje ....tanie, lepsze ;-) lepsiejsze i zawsze było coś jest nie tak albo po "dłuższym" lub krótszym czasie...albo od razu
Denso łączą w sobie :przyleganie wycieraczki zwykłej ,wygląd płaskiej ,której nie podrywa przy większych prędkościach,nowoczesną ,estetyczną formę :-) ...a teraz przekonałem się ,że jakość i trwałość
....więc czego więcej chcieć ?
Nakupowałem się tego taniego badziewia dość :-P

Wlodar, nie napisałem że tylko Twój egzemplarz jest spoko a reszta trafiła badziew, tylko podpiąłem się wypowiedziami innych którzy mieli problemy... Tłumaczenie się że wycieraczka jest ok a ramie dogiąć jest bzdurą bo ja nie doginałem, a wymieniłem wycieraczkę i problemów nie miałem stąd śmieszy mnie to rozwiązanie.
Również się nakupowałem drogich markowych wycieraczek, które zaje...ste są tylko z nazwy bo co do pracy to wstyd sobie przypominać ile kasy poszło w błoto...

Owszem również jestem zwolennikiem nie kupowania tańszych zamienników, ale w tej kwestii z doświadczenia niestety mam inne zdanie jak Ty czy Drizzit ;-)
  • 0
<p><span style="font-size:18px;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><span style="color:#FFA500;"><em>Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów...</em></span></span></span></p>

#44 Drizzit

Drizzit
  • Klubowicz
  • 1362 postów
  • Skąd:Königshütte Oberschlesien
  • Silnik:K20
  • Wersja:customS
  • KM:172,8
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
Garaż Zobacz Garaż
Reputacja: 22
Super

Napisano 16:35, 10.11.2013

Ja nakupowałem się "wystarczająco" tak drogich (jak wspomniane czempiony) i tanich. Każde z nich były zajefajne, ale ................ bardzo krótko.
Sumując więc te wydatki, okazało się, że te Denso jednak są tanie :-P
Stąd taki a nie inny "comment"
  • 0

#45 Wlodar

Wlodar
  • Forumowicz
  • 5247 postów
  • Skąd:P
  • Silnik:123
  • Wersja:Abc
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:1234
  • Nadwozie:N
Reputacja: 33
Super

Napisano 16:57, 10.11.2013

Wlodar, albo Ty trafiłeś dobry egzemplarz, albo reszcie (co o denso piszą na wcześniejszych stronach) trafiła się lipa... O unipoint chyba jeszcze nie pisano tutaj, że ktoś miał problemy co wynika ze takowych niema lub niema zainteresowanych bo lubią przepłacić by marka była ;-)

Malyndm albo ja jestem ślepy i nie umiem czytać :-) albo ty
Praktycznie wszyscy co kupili Denso są zadowoleni ..jest jeden lub dwa przypadki ,że ktoś twierdzi ,że powinny być cichsze choć moje jak i większość chodzą bez szemrania. Było parę przypadków ,że nie przylegały ale to nie było związane bezpośrednio z samą wycieraczką (co zostało rozwiązane )
Wycieraczek nie kupiłem po to ,żeby marka była tylko dlatego,że przerobiłem jak większość tu pewnie różne opcje ....tanie, lepsze ;-) lepsiejsze i zawsze było coś jest nie tak albo po "dłuższym" lub krótszym czasie...albo od razu
Denso łączą w sobie :przyleganie wycieraczki zwykłej ,wygląd płaskiej ,której nie podrywa przy większych prędkościach,nowoczesną ,estetyczną formę :-) ...a teraz przekonałem się ,że jakość i trwałość
....więc czego więcej chcieć ?
Nakupowałem się tego taniego badziewia dość :-P

Wlodar, nie napisałem że tylko Twój egzemplarz jest spoko a reszta trafiła badziew, tylko podpiąłem się wypowiedziami innych którzy mieli problemy... Tłumaczenie się że wycieraczka jest ok a ramie dogiąć jest bzdurą bo ja nie doginałem, a wymieniłem wycieraczkę i problemów nie miałem stąd śmieszy mnie to rozwiązanie.
Również się nakupowałem drogich markowych wycieraczek, które zaje...ste są tylko z nazwy bo co do pracy to wstyd sobie przypominać ile kasy poszło w błoto...

Owszem również jestem zwolennikiem nie kupowania tańszych zamienników, ale w tej kwestii z doświadczenia niestety mam inne zdanie jak Ty czy Drizzit ;-)

Ramię mogło być doginane ale tylko minimalnie i to w nie licznych przypadkach co sugeruje ,że mógł ktoś wcześniej coś robić z samym ramieniem (Możliwe ,że przy kombinowaniu z jakimiś tanimi płaskimi,które w żaden sposób nie chciały dobrze zbierać :roll: ;-) ) i dla tego trzeba było wrócić do nominalnego stanu
  • 0
                       





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: all_gen, pióra, gumy, wycieraczki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq