Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Stacje gazowe


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 23:18, 27.01.2009

Mam pytanko do forumowiczów na jakich konkretnie stacjach paliw tankujecie gaz do swoich Hondek.Które stacje w/g Was są dobre,a które omijać?Ja tankuje na BP i jakoś tak sobie,raz zatankowałem na Petrochemii i były problemy.
Ps.Forumowiczom nie traktującym poważnie instalacji gazowych dziękujemy za niepochlebne komentarze :mrgreen:

#2 suchy

suchy
  • Forumowicz
  • 27 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:28, 28.01.2009

Trudny temat jak dla mnie. Nigdy, jak jeździłem na benie nie miałem takiej różnicy w spalaniu jak na gazie. Przez jakiś krótki czas tankowałem na stacji blisko mojego domu, sprzedawca opowiadał że gaz z orlenu, zaplombowane cysterny itd. Niestety jakieś 2 razy pod rząd spalanie poszło o 2-2,5 litra w górę przy takiej samej jak zwykle jeździe...
Ogólnie staram sie tankować na shellu, bo o gazie z shella nie słyszałem jeszcze nic złego. Pare razy tankowałem na orlenach różnych (głównie z musu bo często na trasie nie ma shella) i było naprawdę różnie. Ogólnie przy tankowaniu na shellu mam dość równe spalanie i auto dobrze pracuje ale nie wiem na ile to moje subiektywne odczucia...

#3 QuicksilveR

QuicksilveR
  • Forumowicz
  • 660 postów
Reputacja: 7
Neutralna

Napisano 11:17, 28.01.2009

Potwierdzam opinię o gazie z Shell'a. W WPR mam dwie stacje z muszelką i właściwie tylko na nich tankuję gaz. Kiedyś próbowałem na Orlenie... :k porażka, jakbym nalał wody. Na małych, prywatnych stacjach nie tankuję - wolę nie ryzykować.

Były:   Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998  |   Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 | Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999
Jest:   Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001


#4 conoor

conoor
  • Forumowicz
  • 21 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:51, 28.01.2009

podtwierdzam opinie quicksilver77 orlen lepiej omijać poprzednie auto zatankowałem gazem na orlenie w okolicach nowego sącza więc odległa miejscowość i do krakowa miałem wielki kłopot z dojechaniem tym większy ze na benzynie to auto wogóle nie chciało jeżdzic a moją głupotą jest ze wyrzucam paragony!!!na co dzień tankowałem na małej stacyjce "bez nazwy"rewelacja autko chodziło jak przeciąg powiedziałbym nawet lepiej jak na gazie z markowych stacji

#5 QuicksilveR

QuicksilveR
  • Forumowicz
  • 660 postów
Reputacja: 7
Neutralna

Napisano 15:15, 28.01.2009

na co dzień tankowałem na małej stacyjce "bez nazwy"rewelacja autko chodziło jak przeciąg powiedziałbym nawet lepiej jak na gazie z markowych stacji


Jeśli trafi się na uczciwego sprzedawcę na małej stacji, to można jeździć na dobrym paliwie. W dodatku zazwyczaj taniej. Ale trzeba mieć to szczęście i zaufanie.

Były:   Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998  |   Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 | Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999
Jest:   Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001


#6 conoor

conoor
  • Forumowicz
  • 21 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:59, 29.01.2009

a więc nasuwa sie jedna myśl,nieważne czy stacja markowa czy "uduś duduś"jak trafisz na lipe to wszędzie syf zatankujesz!przecież ten gaz ktoś dostarcza,nie sądze zeby właściciel na miejscu przy tym kombinował,jeśli oszukują to gdzieś po drodze!kiedyś byłem świadkiem dziwnego zjawiska-z cysterny "firmowej"spuszczali paliwo na małej stacji po czym ta sama cysterna podjechała na na swoją stacje "firmową"paliwo to samo a różnica 30gr.na litrze

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:39, 29.01.2009

ja tankuję na prywatnej stacji w Pomiechówku przed torami po prawej jadąc od strony Serocka, mają tam gaz dodatkowo odfiltrowywany, poza tym na tej stacji pracuje mój kumpel 8-)

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:40, 02.03.2009

ja tankuję najczęściej na orlenie i nie narzekam na gaz, chociaż ostatnio zatankowałam paliwo i zastanawiałam się po drodzę czy przypadkiem ON nie wlałam (chociaż się nie da - różnica w pistoletach) bo Honda wogóle na tym paliwie jechać nie chciała, tankuję też na Lotosie i tam jeszcze złe paliwko mi się nie trafiło.

#9 tarjei86

tarjei86
  • Forumowicz
  • 6037 postów
Reputacja: 24
Super

Napisano 09:01, 16.03.2009

ja najczęściej tankuję na BP...generalnie nie można nic powiedzieć złego, choć Shella nie próbowałem. Na lotosie i orlenie zdarzyło mi się parę razy bardzo bardzo kiepskie tankowanie zarówno PB jak i LPG

#10 kamilnurek

kamilnurek
  • Forumowicz
  • 26 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:54, 21.03.2009

jak jeździłem Civic tankowałem zawsze na Statoil'u i Orlenie i wszystko było OK. Teraz też raczej Statoil bo do tych małych stacji nie mam przekonania

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:53, 23.03.2009

Ja tankuje tylko na Shellu i BP, sporadycznie na Statoilu, zdarzylo mi sie pare razu na Orlenie i jakiejs prywatnej i nie bylem zadowolony z jakości...

#12 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:16, 28.05.2009

queen,
Witam

przeglądając sobie forum zauważyłem, że jesteś z Opola
masz zamontowana instalację LPG i tak się zastanawiam czy już była kiedy kupiłaś auto czy może sama montowałaś??
jutro mam nadzieje odebrać swojego Accorda i chciałbym go zagazować, niestety nikt z obdzwonionych przez mnie warsztatów nie montuje zestawu LPG opisanego na tym forum.
jak możesz kogoś polecić to bardzo prosze

pozdrawiam

Maciek

#13 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:06, 28.05.2009

Ja akurat kupiłam accorda z gazem, ale mogę polecić ci gazownika pod Opolem - jaką chcesz założyć instalację?

#14 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:30, 29.05.2009

queen,

obdzwoniłem instalatorów i chłop chce mi zamontowac BRC za 2800 ale czytając to forum to jakoś nie jestem przekonany....
ów gośc sam jeździ Hondą na instalacji BRC a ponad to jak twierdzi z salonu Hondy odsyłaja klientów do niego na motaż

dlatego jak możesz daj mi namiar na tego Twojego fachurę, przedzwonię i dowiem się co i jak

pozdrawiam

MAciek

#15 Maciek.C

Maciek.C
  • Forumowicz
  • 647 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:10, 30.05.2009

zawsze staram się tankować na tej samej stacji.Firma Barter który jest bezpośrednim importerem gazu ze wschodu.Do tej pory nie miałem problemów.




IPB Skin By Virteq